Plat.Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plat.Forum

Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Son harften futbolcu bul???
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 12:19 pm tarafından servet

» KİMYA SORULARI
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 7:53 am tarafından servet

» KOİK ŞİİRLER 4
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 3:55 pm tarafından servet

» KOMİK ŞİİRLER 3
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 3:53 pm tarafından servet

» KOMİK ŞİİRLER 2
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 3:52 pm tarafından servet

» KOMİK ŞİİRLER 1
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 3:50 pm tarafından servet

» EDEBİYATIMIZDAKİ İLKLER
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 1:04 am tarafından A58910

» fener sonunda 5-2
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 11:08 pm tarafından Aswang.

» Galatasaray-Fenerbahçe
Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 11:05 pm tarafından Aswang.

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :)

YazarMesaj
A58910
Çalışkan
Çalışkan
A58910

Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Empty
MesajKonu: Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :)   Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :) Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 4:31 pm

Sitenin Birinde Üye Admine Mod Başvurusu Yapmış Aynen Bu;

Adım Mahmut Kefenci Diyerbekirliyem Yaş: 42 Kurban Bie Sanal alemde sorfçüü dirler yazarem valla 10 parnak derler yaa halt etmiş bu hek konusuna gelince kurban öğreniriz acelesi yok 7,5 yıl competer kullanmışam aha inanmazısan aneye sor sonra mikrofost bie gel bizim tükanda çalış demişter ben gitmemişemdir yani kurban anlayacağın baya anlirem şo competer yaav kurban bide sorma sie bi kağım kaynamıştırsennin adın ne kurban onu bie nin meyile yolarsan ha canım kurbanım bu arada mod yap beni bak bu kadar tecrubeye sahip birini bulamazsan oğa gör bak ben seni mns mesencar a kaydetmişem ama sen nie gelmirssen neyse inşallah bi gün tokuşur mns mesencar da yollarımız sie ile konuşuraz bi gozel halde goruşmak dilegiyle
http://mutlakliseli.forumlari.net

Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :)
1 sayfadaki 1 sayfası